Myjka kabinowa – np. https://www.myjki360.pl/myjki-kabinowe/ pracuje pod wysokim ciśnieniem. Ma ona zastosowanie w procesie mycia i czyszczenia, gdzie wymaga się zastosowania profesjonalnego urządzenia czyszczącego. Myjka kabinowa warsztatowa stanowi doskonałe wyposażenie warsztatu samochodowego lub innego, w którym myje się części silników, skrzyń biegów, turbosprężarek, podzespoły i inne elementy przemysłowe. Myjki kabinowe umożliwiają dokładne usunięcie zabrudzeń, tłustych powierzchni, którymi pokryte są elementy stalowe, żeliwne i aluminiowe. Pracująca pod dużym ciśnieniem myjka kabinowa to duże udogodnienie dla warsztatów samochodowych, zakładowych i przemysłowych.

Zasady działania myjki kabinowej

Proces mycia i czyszczenia w myjce warsztatowej kabinowej przebiega w obiegu zamkniętym. Wykorzystuje się w nim specjalny płyn alkaiczny, który doprowadza się do temperatury 45 stopni Celsjusza. Zabrudzone elementy, tłuste, pokryte smarem lub innymi nieczystościami umieszcza się na specjalnej półce, która przeznaczona jest do czyszczenia elementów silnikowych i innych. Myjki kabinowe obsługuje się przy pomocy mobilnego przełącznika nożnego.  Po włożeniu elementów do myjki warsztatowej kabinowej i zamknięciu drzwiczek osoba obsługująca urządzenie steruje wysokociśnieniowym pistoletem wewnętrznym. Sterowanie jest możliwe dzięki dwóm otworom manipulującym, które wyposażone są w specjalne rękawice chroniące. Płyn z czyszczonych pod ciśnieniem elementów spływa przez kosz filtrujący do zbiornika zasilającego. Ten cykl powtarza się nieustannie podczas pracy myjki warsztatowej kabinowej.

Myjki warsztatowe kabinowe dzięki pracy w obiegu zamkniętym umożliwiają profesjonalne mycie elementów silnikowych i części maszyn przemysłowych. Zużycie środka czyszczącego jest optymalne. W procesie mycia manualnego zużycie preparatu czyszczącego byłoby o wiele większe niż w przypadku pracy myjki kabinowej.

Zaletą myjki kabinowej jest dodatkowy pistolet pracujący pod sprężonym powietrzem, którego zdaniem jest przedmuchiwanie pędzla myjącego. Kolejną zaletą myjki kabinowej jest automatyczne mycie szyby umożliwiającej wgląd w proces czyszczenia elementów silnikowych, turbosprężarek, skrzyń biegów i innych. Czysta szyba zapewnia komfort pracy operatorowi urządzenia.

Odpady, które pozostają po procesie czyszczenia elementów samochodowych i przemysłowych są odbierane przez firmę, która zajmuje się wynajmem myjek warsztatowych kabinowych.

Wynajem myjki kabinowej wraz z kompleksową obsługą

Właścicielom warsztatów samochodowych i innych opłaca się wziąć w dzierżawę myjkę kabinową. Jako firma Myjki 360 dostarczamy bezpłatnie urządzenie na miejsce, odbieramy odpad wygenerowany w trakcie mycia brudnych elementów, pomagamy w wypełnieniu dokumentów związanych z odpadem. Wraz z myjką kabinową otrzymujecie od nas Państwo preparaty chemiczne, które zapewniają bezpieczny i optymalny proces czyszczenia. Myjki kabinowe są przez nas serwisowane, prowadzimy okresowe przeglądy i konserwacje. W razie potrzeby wymieniamy części na nowe. Urządzenia są po opieką firmy zajmującej się wynajmem myjek kabinowych.

Myjka warsztatowa kabinowa – krótka specyfikacja techniczna

Myjka kabinowa to urządzenie o nośności ok. 100 kg. Pojemność zbiornika wynosi 100 L. Maksymalna temperatura pracy myjki kabinowej to 45 stopni Celsjusza i ciśnienie 38 bar.

Urządzenie posiada rozmiary 1210mm (szerokość), 1860mm (wysokość) i 760mm (głębokość).

Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Cena za wynajem w dzierżawę myjki kabinowej ustalana jest indywidualnie z klientem. Na stronie internetowej znajdują się jedynie szacunkowe koszty wynajmu.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]